پیام اوباما - Exclusive

بسم الله الرحمن الرحیم،

 

امت شریف ایران،

 

ندای "صدتا دویستا پونصدتا نقدی کی داره؟" و"2030 میدم" را در بازار دلار تهران شنیدم. از اینکه دل امت یو.اس.آ را شاد می کنید خرسندم.

امّا بعد، باید بگویم بنده پس از تعمق بسیار و سر فرو بردن در جیب مراقبت، به این نتیجه رسیدم که آنچه درباره امت ایران می اندیشیدم و می اندیشیدیم، اشتباه و کژفکری بیش نبوده، و فی الجمله از کردار خود پشیمانیم. درباره موضوع هسته ای بسیار سوء تفاهم ها گریبان گیر ما شده بود، و در واقع ما از واژه ی "هسته ای" چیز دیگری برداشت کرده بودیم، گویی چیزی مثل هسته ی آلو و امثالهم.  قصد داریم به جبران گذشته، نفت را 162 درصد بالای قیمت، به نیت اعداد فیبوناچی، از شما گرانتر بخریم، کالاها و محموله های شما را رایگان بیمه کنیم، و در بسته های چند کیلویی اورانیوم 95% برایتان کادو پیچ بفرستیم (رنگ کاغذ کادوش هم صورتی است). برای نشان دادن حسن نیت، چند قطع نامه علیه بلوک غرب، ناتو و غیره هم تنظیم شده، که به پیوست تقدیم می گردد.

در پایان، باید بگویم در پایان 4 سال ریاست بر ولایات متحده، همواره یک سؤال برایم مطرح بوده که آقای محمد سالم، که ما او را M.Healthy میشناسیم، چگونه و از کدامین خزانه این مقدار دلار را به ثمن بخص در یکی دوساعت در میادین تهران پخش می کند؟، ما خواستار یک مصاحبه استخدامی با وی هستیم و برای او موقعیت شغلی مناسبی در فدرال رزرو مهیّا کرده ایم.

 

ان شاء الله که روزی در وال استریت بگویند: 100 تا 200تا تومن کی داره؟"،

 

و الیه راجعون،

 

سیّد حسین باراک اوباما،

6 شعبان المبارک 2012

/ 2 نظر / 12 بازدید
...

D:

...

shoma bishtar az ina bayad inja sar bezanid agha jan